Mahevõi musta küüslauguga 150g

Talu Pajumäe talu

2,57

Eestimaal kasvatatud küüslauk lastakse pärast õigeaegset koristamist mõnda aega päikesesoojal maapinnal kuivada. Seejärel küüslauk puhastatakse ning küpsetatakse madalal temperatuuril ja kõrge niiskuse juures nädalaid. Nii saabki küüslaugust must küüslauk. Mustal küüslaugul on kõik tavalise küüslaugu head omadused, lisaks tõuseb selle antioksüdantsus lausa 80 korda. Pajumäe mahevõi musta küüslauguga on üks imemaitsev võileivamääre, mis sobib kasvõi ilma võileivata söömiseks. See on ühteaegu maitsev kui ka tervislik – tegemist on sertifitseeritud mahetootega.

Toitumisalane teave: energia 2945 kJ / 699 kcal; rasvad 76 g, sh küllastunud rasvhapped 52 g; süsivesikud 2,0 g, sh suhkrud 1,3 g; valgud 0,8 g; sool 1,5 g.

Kuna tooted vajavad eritemperatuuri, siis toimub toodete kohaletoimetamine ainult tarnepiirkondades kaubaringi alusel.

Pajumäe talu toodete tellimuse MIINIMUMSUMMA on 10 € ja kohaletoomine tarnepiirkonnas maksab 3,50 €. Alates 30 € ostust on transport tarnepiirkonnas tasuta. Tarnepiirkonna leiab aadressilt: https://www.pajumae.ee/kaart. Võib ka kokkuleppeliselt tulla soetatud toodetele järele otse Pajumäe tallu.

Märk: ,
Kategooriad: ,